Autor Gull Sølv Bronse Hederlig omtale og Diplom Antatt Poeng
Roald Synnevåg 2 3 10 29 99 277
Audun Nygaard 1 6 4 18 48 174
Unni Brekke 2 2 5 13 57 155
Kari Mikalsen 1 3 6 11 50 144
Irene Osberg 3 2 3 10 24 113
Jan Standal 4 5 10 30 113
Frédéric Verhelst 1 4 6 39 87
Tor-Henning Olsen 1 3 8 25 80
Tom Jarane 1 1 5 41 71
Jim Hansen 1 7 32 60
Arne Bergo 1 3 38 54
Kenneth Rivenes 1 2 1 1 13 45
Magne Haveraaen 2 2 4 7 43
John Vint 1 2 20 31
Einar Helge Osland 4 18 30
Kari Bernardini 4 18 30
Tine-Irlin Dahl Andersen 1 1 3 5 29
Roy Birger Nilsen 4 1 6 29
Annie Elisabeth Bjørklund 1 1 2 10 28
Kristin Risa 2 16 22
Bente Nedrebø 1 19 22
Janne Lie 1 2 10 21
Frid Ellingsen 4 9 21
Eli Sørensen 1 18 21
Johan Odvar Odfjell 1 2 3 19
Geir Brekke 1 2 7 18
Vibeke Seldal 2 12 18
Arne Vetaas 2 10 16
Halvor Larsen 1 13 16
Bjarte Løvås Haugland 1 8 15
Rune Eide 14 14
Terje Bergesen 3 2 11
Janne Monsen 2 5 11
Marit O. Fagerheim 1 8 11
Åshild Stenevik 1 5 10
Kenneth Mula 1 4 9
Siw Anne Skogen 9 9
Oddhild Lien 9 9
Knut Henrik Andersen 8 8
Simen Soltvedt 1 4 7
Jannice Bårtvedt 1 3 6
Rolf Morten Olsen 1 2 5
Honoria Bjerknes Hamre 5 5
Roy Nybruket 5 5
Oddbjørn Steffensen 4 4
Astrid Bergo 4 4
Kenneth Larsen 4 4
Endre M. Lidal 3 3
Monica Johansen 3 3
Chalee Hansen 3 3
Kristoffer Rye 3 3
Torunn Bjøreid 2 2
Njål Arnar Johansen 2 2
Edd Alfred Garvik 2 2
Elizabeth Lee Grongan 2 2
Svein-Olav Kvinge 2 2
Veronica Ask Stuksrud 2 2
Kjell Nysted 1 1
Espen Steinsvik 1 1
Christen Backer Røed 1 1
Einar Kvalheim 1 1

 

 

  

Årets klubb i NM i Foto / Landskonkurranser

1992 2. plass
1994 3. plass
1997 4. plass
1998 5  plass
2000 3. plass
2001 4. plass
2002 4. plass
2003 4. plass
2004 2. plass
2005 1. plass
2006 1. plass
2007 2. plass
2008 1. plass
2009 2. plass
2010 1. plass
2011 2. plass
2012 2. plass
2013 2. plass

2014 2. plass

2015 2. plass

2016 3. plass

 

Årets fotograf i NM i Foto / Landskonkurranser

1990

Roald Synnevåg nr.6
1992

Rune Fjæreide nr.2
1993

Tor Henning Olsen nr.3
1994

Rune Fjæreide nr.3
Roald Synnevåg nr.8
1997

Roald Synnevåg nr.6
Kari Mikalsen nr.10
1998

Roald Synnevåg nr.7
Kari Mikalsen nr.8
2000

Runar Brunslid nr.2
2001

Rune Fjæreide nr.5
2002

Rune Fjæreide nr.2
Roald Synnevåg nr.10
2004

Rolf Rose Jensen nr.1
Kari Mikalsen nr.4
Jonny Jakobsen nr.5
2005

Jan Standal nr.1
2006

Jan Standal nr.3
Unni Brekke nr.4
Tine Irlin Christensen nr.8
2007

Jan Standal nr.7
Johan Odvar Odfjell nr.8
2008

Roald Synnevåg nr.2
Olav Døskeland nr.8
Emil W. Breistein nr.10
2009

Olav Døskeland nr.1
Roald Synnevåg nr.3
Unni Brekke nr.10
2010

Roald Synnevåg nr.5

Kari Bernardini nr.6
Olav Døskeland nr.8
Tom Jarane nr.9
Audun Nygaard nr.10
2011

Jan Standal nr.4
Frederic Verhelst nr.6
Audun Nygaard nr.7
Unni Brekke nr.8
Olav Døskeland nr.8
Einar Helge Osland nr.8
2012

Audun Nygaard nr.1
Irene Osberg nr.10
2013

Audun Nygaard nr.4
Irene Osberg nr.6
Unni Brekke nr.7
Roald Synnevåg nr.13
Arne Bergo nr.13

 

 

 

Årets ungdomsfotograf i NSFF

2006

Emil W. Breistein nr.1
2007

Emil W. Breistein nr.1

 

 

NSFF Distriktskonkurranser


1997 Tor Henning Olsen ”Distriktsmester”
1998 Roald Synnevåg ”Distriktsmester”

 

Autor Gullplakett Sølvplakett Bronseplakett
Tor Henning Olsen 1987 1997, 2000 1988, 1997
Roald Synnevåg 1998 1996, 1997, 1998 1997, 1998, 1999, 2000
Kari Mikalsen 1989, 1992, 2000 1992 1994
Rune Fjæreide 1991
Magne Haveraaen 2000
Knut Dalen 1991
Lena Sætre 1998

 

 

 

Oppdatert 07.06.2016